Uçak Kargo

Uçak Kargo ile Aynı Gün 7/24 Kargo Hizmeti

Uçak kargo aynı gün kapıdan kapıya teslimat garantisi sunmaktadır. Adresinizden alınıp gideceği adrese teslimatı yapılarak teslimat bilgisi tarafınıza tercih ettiğiniz şekilde e-posta, sms ya da telefon ile bilgisi verilmektedir. Uçak kargo ile gönderilen önemli evraklarınız zamanında yerine ulaştırılır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Hızlı Gönderi

Avrupa’nın 250’den fazla ülkesine zarf, koli, hacimli veya paket gibi gönderileriniz, evraklarınız Avrupa’dan Ortadoğu’ya aynı gün uçak kargo ile göndererek sevdiklerinize ya da iş ortaklarınıza, ofislerinize ulaştırabilrsiniz.

Uçak Kargo ile Yurtiçi ve Yurtdışı Gönderi

Uçak Kargo ile dünyanın 257 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak kargo ile kapıdan kapıya veya adresten adrese hızlı kargo ile teslimat yapılmaktadır. Zarf, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saat uzman personelimiz kesintisiz hizmet vermekteyiz. Uçak kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra sizlere en kısa sürede teslim bilgisi e-posta, sms yada telefon ile verilmektedir. Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizin uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında olması gerekmektedir.

Uçak Kargo Saatleri

Uçak Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ilaç, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Türk Havayolları Kargo ile Koli ebatlarınızı en, boy, yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
Kargo ile göndereceğiniz zarf aynı gün teslimat ile gidebilmesi için gönderinizin hazır olduğunda müşteri temsilcilerimize bilgi verdikten 30 dakika ile 1 saat gibi bir zaman içinde sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği ile hareket eder.

Hava Kargo ile Pet Kargo Servisi

Uçak Kargo ile Pet Kargonuzu güvenle uçurun. Kedi, köpek, at, kuş gibi evcil hayvan kargolarınızı adresinizden alıp adresinize kadar uzman personelimiz ile gönderiyoruz.

Uçak Kargo ile Dondurulmuş Ürünlerinizi Bozulmadan Gönderin

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Uçak Kargo ile Yurtiçi gönderi yapabileceğiniz iller

Adana Uçak Kargo, Adıyaman Uçak Kargo, Ağrı Uçak Kargo, Ankara Uçak Kargo, Antalya Uçak Kargo, Balıkesir Uçak Kargo, Batman Uçak Kargo, Bingöl Uçak Kargo, Bodrum Uçak Kargo, Çanakkale Uçak Kargo, Çorlu Uçak Kargo, Dalaman Uçak Kargo, Denizli Uçak Kargo, Diyarbakır Uçak Kargo, Elazığ Uçak Kargo, Erzincan Uçak Kargo, Erzurum Uçak Kargo, Eskişehir Uçak Kargo, Gaziantep Uçak Kargo, Hatay Uçak Kargo, Iğdır Uçak Kargo, Isparta Uçak Kargo, İstanbul Uçak Kargo, İzmir Uçak Kargo, Kahramanmaraş Uçak Kargo, Kars Uçak Kargo, Kayseri Uçak Kargo, Konya Uçak Kargo, Kastamonu Uçak Kargo, Kütahya Uçak Kargo, Malatya Uçak Kargo, Mardin Uçak Kargo, Merzifon Uçak Kargo, Muş Uçak Kargo, Nevşehir Uçak Kargo, Samsun Uçak Kargo, Şanlıurfa Uçak Kargo, Sinop Uçak Kargo, Şırnak Uçak Kargo, Sivas Uçak Kargo, Trabzon Uçak Kargo, Van Uçak Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.