Kars Uçak Kargo

Kars Uçak Kargo

Kars Uçak Kargo, Dünya’nın 250 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak ile kargo kapıdan kapıya teslimat yapmaktadır. Zarf, paket, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saati uzman personelimiz ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Kars Uçak Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra teslim bilgisini talebinize göre e-posta, SMS yada telefon ile bilgi verilmektedir.
Kars Uçak Kargo saatleri gün içerisinde her saat yada günde 6 ile 8 arası THY uçak kargo seferi bulunmaktadır. Kars Uçak Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında hazır bulundurulması gerekmektedir.
Kars Uçak Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Kars Uçak Kargo ile Koli ebatlarınızı hacimine yani en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
Kars Harakani Havalimanı Uçak kargo ile göndereceğiniz gönderiniz aynı gün teslimat ile gidebilmesi için hazır olduktan sonra müşteri temsilcilerimize bilgi verildikten itibaren 30 dakika – 1 saat gibi bir sürede sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği alana hareket eder. Kars uçak kargo hakkında bilgi almak için ucakkargo.com.tr adresimizden yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kars Uçak Kargo ile Pet Kargo Servisi

Kars Uçak Kargo, Pet kargo hizmeti ile en uygun şartlarda ve koşullarda taşınmasına büyük bir özen göstererek zamanında ulaştırır. Kedi, köpek, at, kuş gibi bütün pet kargolarınızı özel ilgi göstererek varış noktasına kadar kapınıza ulaştırır. Pet Kargo servisimiz için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kars Uçak Kargo ile Gıda ve Bozulabilecek Kargo Gönderimi

Kars Uçak Kargo servisi olarak Çabuk bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları depolama tesislerimizde derin donduruculu soğuk hava deposunda deniz ürünü, sebze, meyve, et ve balık gibi gönderilerinizi uzman personelimiz tarafından uçak kargo kars ile güvenle taşınmaktadır.

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Kars Uçak Kargo ile hangi illere hizmet veriyoruz?

Adıyaman Uçak Kargo, Adana Uçak Kargo, Ankara Uçak Kargo, Ağrı Uçak Kargo, Antalya Uçak Kargo, Balıkesir Uçak Kargo, Batman Uçak Kargo, Bingöl Uçak Kargo, Bodrum Uçak Kargo, Çanakkale Uçak Kargo, Çorlu Uçak Kargo, Dalaman Uçak Kargo, Denizli Uçak Kargo, Diyarbakır Uçak Kargo, Elazığ Uçak Kargo, Erzincan Uçak Kargo, Erzurum Uçak Kargo, Eskişehir Uçak Kargo, Gaziantep Uçak Kargo, Hatay Uçak Kargo, Iğdır Uçak Kargo, Isparta Uçak Kargo, İstanbul Uçak Kargo, İzmir Uçak Kargo, Kahramanmaraş Uçak Kargo, Kayseri Uçak Kargo, Konya Uçak Kargo, Kastamonu Uçak Kargo, Kütahya Uçak Kargo, Malatya Uçak Kargo, Mardin Uçak Kargo, Merzifon Uçak Kargo, Muş Uçak Kargo, Nevşehir Uçak Kargo, Samsun Uçak Kargo, Şanlıurfa Uçak Kargo, Sinop Uçak Kargo, Şırnak Uçak Kargo, Sivas Uçak Kargo, Trabzon Uçak Kargo, Van Uçak Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.