Acil Kargo

Acil Kargo

Acil Kargo, Dünya’nın 250 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak ile kargo kapıdan kapıya teslimat yapmaktadır. Zarf, paket, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saati uzman personelimiz ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Acil Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra teslim bilgisini talebinize göre e-posta, SMS yada telefon ile bilgi verilmektedir.
Acil Kargo saatleri gün içerisinde her saat yada günde 6 ile 8 arası THY uçak kargo seferi bulunmaktadır. Acil Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında hazır bulundurulması gerekmektedir.
Acil Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Acil Kargo ile Koli ebatlarınızı hacimine yani en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
İstanbul Atatürk Havalimanı Acil kargo ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Acil kargo ile göndereceğiniz gönderiniz aynı gün teslimat ile gidebilmesi için hazır olduktan sonra müşteri temsilcilerimize bilgi verildikten itibaren 30 dakika – 1 saat gibi bir sürede sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği alana hareket eder. Acil kargo hakkında bilgi almak için ucakkargo.com.tr adresimizden yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Acil Kargo ile Pet Kargo Servisi

Acil Kargo, Pet kargo hizmeti ile en uygun şartlarda ve koşullarda taşınmasına büyük bir özen göstererek zamanında ulaştırır. Kedi, köpek, at, kuş gibi bütün pet kargolarınızı özel ilgi göstererek varış noktasına kadar kapınıza ulaştırır. Pet Kargo servisimiz için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil Kargo ile Gıda ve Bozulabilecek Kargo Gönderimi

Acil Kargo servisi olarak Çabuk bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları depolama tesislerimizde derin donduruculu soğuk hava deposunda deniz ürünü, sebze, meyve, et ve balık gibi gönderilerinizi uzman personelimiz tarafından hava kargo ile güvenle taşınmaktadır.

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Acil Kargo ile hangi illere hizmet veriyoruz?

Adıyaman Acil Kargo, Adana Acil Kargo, Ankara Acil Kargo, Ağrı Acil Kargo, Antalya Acil Kargo, Balıkesir Acil Kargo, Batman Acil Kargo, Bingöl Acil Kargo, Bodrum Acil Kargo, Çanakkale Acil Kargo, Çorlu Acil Kargo, Dalaman Acil Kargo, Denizli Acil Kargo, Diyarbakır Acil Kargo, Elazığ Acil Kargo, Erzincan Acil Kargo, Erzurum Acil Kargo, Eskişehir Acil Kargo, Gaziantep Acil Kargo, Hatay Acil Kargo, Iğdır Acil Kargo, Isparta Acil Kargo, İzmir Acil Kargo, Kahramanmaraş Acil Kargo, Kars Acil Kargo, Kayseri Acil Kargo, Konya Acil Kargo, Kastamonu Acil Kargo, Kütahya Acil Kargo, Malatya Acil Kargo, Mardin Acil Kargo, Merzifon Acil Kargo, Muş Acil Kargo, Nevşehir Acil Kargo, Samsun Acil Kargo, Şanlıurfa Acil Kargo, Sinop Acil Kargo, Şırnak Acil Kargo, Sivas Acil Kargo, Trabzon Acil Kargo, Van Acil Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.

Sohbete Başla
1
Whatsapp
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?