Hava Kargo

Hava Kargo

Hava Kargo, Dünya’nın 250 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak ile kargo kapıdan kapıya teslimat yapmaktadır. Zarf, paket, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saati uzman personelimiz ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Hava Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra teslim bilgisini talebinize göre e-posta, SMS yada telefon ile bilgi verilmektedir.
Hava Kargo saatleri gün içerisinde her saat yada günde 6 ile 8 arası THY uçak kargo seferi bulunmaktadır. Hava Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında hazır bulundurulması gerekmektedir.
Hava Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Hava Kargo ile Koli ebatlarınızı hacimine yani en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
İstanbul Atatürk Havalimanı Hava kargo ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hava kargo ile göndereceğiniz gönderiniz aynı gün teslimat ile gidebilmesi için hazır olduktan sonra müşteri temsilcilerimize bilgi verildikten itibaren 30 dakika – 1 saat gibi bir sürede sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği alana hareket eder. Hava kargo hakkında bilgi almak için ucakkargo.com.tr adresimizden yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

[nz_youtube id=”K4ZMhYkslEs” width=”” /]

Hava Kargo ile Pet Kargo Servisi

Hava Kargo, Pet kargo hizmeti ile en uygun şartlarda ve koşullarda taşınmasına büyük bir özen göstererek zamanında ulaştırır. Kedi, köpek, at, kuş gibi bütün pet kargolarınızı özel ilgi göstererek varış noktasına kadar kapınıza ulaştırır. Pet Kargo servisimiz için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hava Kargo ile Gıda ve Bozulabilecek Kargo Gönderimi

Hava Kargo servisi olarak Çabuk bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları depolama tesislerimizde derin donduruculu soğuk hava deposunda deniz ürünü, sebze, meyve, et ve balık gibi gönderilerinizi uzman personelimiz tarafından hava kargo ile güvenle taşınmaktadır.

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Hava Kargo ile hangi illere hizmet veriyoruz?

Adıyaman Hava Kargo, Adana Hava Kargo, Ankara Hava Kargo, Ağrı Hava Kargo, Antalya Hava Kargo, Balıkesir Hava Kargo, Batman Hava Kargo, Bingöl Hava Kargo, Bodrum Hava Kargo, Çanakkale Hava Kargo, Çorlu Hava Kargo, Dalaman Hava Kargo, Denizli Hava Kargo, Diyarbakır Hava Kargo, Elazığ Hava Kargo, Erzincan Hava Kargo, Erzurum Hava Kargo, Eskişehir Hava Kargo, Gaziantep Hava Kargo, Hatay Hava Kargo, Iğdır Hava Kargo, Isparta Hava Kargo, İzmir Hava Kargo, Kahramanmaraş Hava Kargo, Kars Hava Kargo, Kayseri Hava Kargo, Konya Hava Kargo, Kastamonu Hava Kargo, Kütahya Hava Kargo, Malatya Hava Kargo, Mardin Hava Kargo, Merzifon Hava Kargo, Muş Hava Kargo, Nevşehir Hava Kargo, Samsun Hava Kargo, Şanlıurfa Hava Kargo, Sinop Hava Kargo, Şırnak Hava Kargo, Sivas Hava Kargo, Trabzon Hava Kargo, Van Hava Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.