Hızlı Kargo

Hızlı Kargo

Hızlı Kargo, Dünya’nın 250 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak ile kargo kapıdan kapıya teslimat yapmaktadır. Zarf, paket, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saati uzman personelimiz ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Hızlı Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra teslim bilgisini talebinize göre e-posta, SMS yada telefon ile bilgi verilmektedir.
Hızlı Kargo saatleri gün içerisinde her saat yada günde 6 ile 8 arası THY uçak kargo seferi bulunmaktadır. Hızlı Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında hazır bulundurulması gerekmektedir.
Hızlı Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Hızlı Kargo ile Koli ebatlarınızı hacimine yani en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
İstanbul Atatürk Havalimanı Hava kargo ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hızlı kargo ile göndereceğiniz gönderiniz aynı gün teslimat ile gidebilmesi için hazır olduktan sonra müşteri temsilcilerimize bilgi verildikten itibaren 30 dakika – 1 saat gibi bir sürede sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği alana hareket eder. Hızlı kargo hakkında bilgi almak için ucakkargo.com.tr adresimizden yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

[nz_youtube id=”K4ZMhYkslEs” width=”” /]

Hızlı Kargo ile Pet Kargo Servisi

Hava Kargo, Pet kargo hizmeti ile en uygun şartlarda ve koşullarda taşınmasına büyük bir özen göstererek zamanında ulaştırır. Kedi, köpek, at, kuş gibi bütün pet kargolarınızı özel ilgi göstererek varış noktasına kadar kapınıza ulaştırır. Pet Kargo servisimiz için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Kargo ile Gıda ve Bozulabilecek Kargo Gönderimi

Hızlı Kargo servisi olarak Çabuk bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları depolama tesislerimizde derin donduruculu soğuk hava deposunda deniz ürünü, sebze, meyve, et ve balık gibi gönderilerinizi uzman personelimiz tarafından hava kargo ile güvenle taşınmaktadır.

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Hızlı Kargo ile hangi illere hizmet veriyoruz?

Adıyaman Hızlı Kargo, Adana Hızlı Kargo, Ankara Hızlı Kargo, Ağrı Hızlı Kargo, Antalya Hızlı Kargo, Balıkesir Hızlı Kargo, Batman Hızlı Kargo, Bingöl Hızlı Kargo, Bodrum Hızlı Kargo, Çanakkale Hızlı Kargo, Çorlu Hızlı Kargo, Dalaman Hızlı Kargo, Denizli Hızlı Kargo, Diyarbakır Hızlı Kargo, Elazığ Hızlı Kargo, Erzincan Hızlı Kargo, Erzurum Hızlı Kargo, Eskişehir Hızlı Kargo, Gaziantep Hızlı Kargo, Hatay Hızlı Kargo, Iğdır Hızlı Kargo, Isparta Hızlı Kargo, İzmir Hızlı Kargo, Kahramanmaraş Hızlı Kargo, Kars Hızlı Kargo, Kayseri Hızlı Kargo, Konya Hızlı Kargo, Kastamonu Hızlı Kargo, Kütahya Hızlı Kargo, Malatya Hızlı Kargo, Mardin Hızlı Kargo, Merzifon Hızlı Kargo, Muş Hızlı Kargo, Nevşehir Hızlı Kargo, Samsun Hızlı Kargo, Şanlıurfa Hızlı Kargo, Sinop Hızlı Kargo, Şırnak Hızlı Kargo, Sivas Hızlı Kargo, Trabzon Hızlı Kargo, Van Hızlı Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.

Sohbete Başla
1
Whatsapp
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?