Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo, Dünya’nın 250 ülkesine Türkiye’nin 47 iline aynı gün uçak ile kargo kapıdan kapıya teslimat yapmaktadır. Zarf, paket, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saati uzman personelimiz ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Yurtdışı Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra teslim bilgisini talebinize göre e-posta, SMS yada telefon ile bilgi verilmektedir.
Yurtdışı Kargo saatleri gün içerisinde her saat yada günde 6 ile 8 arası THY uçak kargo seferi bulunmaktadır. Yurtdışı Kargo ile Havaalanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce havaalanında hazır bulundurulması gerekmektedir.
Yurtdışı Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Yurtdışı Kargo ile Koli ebatlarınızı hacimine yani en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
İstanbul Atatürk Havalimanı Yurtdışı kargo ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yurtdışı kargo ile göndereceğiniz gönderiniz aynı gün teslimat ile gidebilmesi için hazır olduktan sonra müşteri temsilcilerimize bilgi verildikten itibaren 30 dakika – 1 saat gibi bir sürede sizden alınır. Hızlı bir şekilde havaalanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği alana hareket eder. Yurtdışı kargo hakkında bilgi almak için ucakkargo.com.tr adresimizden yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Yurtdışı Kargo ile Pet Kargo Servisi

Yurtdışı Kargo, Pet kargo hizmeti ile en uygun şartlarda ve koşullarda taşınmasına büyük bir özen göstererek zamanında ulaştırır. Kedi, köpek, at, kuş gibi bütün pet kargolarınızı özel ilgi göstererek varış noktasına kadar kapınıza ulaştırır. Pet Kargo servisimiz için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile Gıda ve Bozulabilecek Kargo Gönderimi

Yurtdışı Kargo servisi olarak Çabuk bozulabilecek gıda maddelerini Türk Hava Yolları depolama tesislerimizde derin donduruculu soğuk hava deposunda deniz ürünü, sebze, meyve, et ve balık gibi gönderilerinizi uzman personelimiz tarafından hava kargo ile güvenle taşınmaktadır.

1. İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2. Meyve ve sebze
3. Dondurulmuş Et ve Balık (taze)
4. Çiçek
5. Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6. Tüketim amaçlı yiyecekler

Yurtdışı Kargo ile hangi illere ülkelere hizmet veriyoruz?

Adıyaman Yurtdışı Kargo, Adana Yurtdışı Kargo, Ankara Yurtdışı Kargo, Ağrı Yurtdışı Kargo, Antalya Yurtdışı Kargo, Balıkesir Yurtdışı Kargo, Batman Yurtdışı Kargo, Bingöl Yurtdışı Kargo, Bodrum Yurtdışı Kargo, Çanakkale Yurtdışı Kargo, Çorlu Yurtdışı Kargo, Dalaman Yurtdışı Kargo, Denizli Yurtdışı Kargo, Diyarbakır Yurtdışı Kargo, Elazığ Yurtdışı Kargo, Erzincan Yurtdışı Kargo, Erzurum Yurtdışı Kargo, Eskişehir Yurtdışı Kargo, Gaziantep Yurtdışı Kargo, Hatay Yurtdışı Kargo, Iğdır Yurtdışı Kargo, Isparta Yurtdışı Kargo, İzmir Yurtdışı Kargo, Kahramanmaraş Yurtdışı Kargo, Kars Yurtdışı Kargo, Kayseri Yurtdışı Kargo, Konya Yurtdışı Kargo, Kastamonu Yurtdışı Kargo, Kütahya Yurtdışı Kargo, Malatya Yurtdışı Kargo, Mardin Yurtdışı Kargo, Merzifon Yurtdışı Kargo, Muş Yurtdışı Kargo, Nevşehir Yurtdışı Kargo, Samsun Yurtdışı Kargo, Şanlıurfa Yurtdışı Kargo, Sinop Yurtdışı Kargo, Şırnak Yurtdışı Kargo, Sivas Yurtdışı Kargo, Trabzon Yurtdışı Kargo, Van Yurtdışı Kargo ile kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.